Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Piekarnia Jul-Ka

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej i sprzedażowej

  • bieżące przygotowywanie raportów i analiz

  • współpraca z działem księgowym i magazynem

  • współpraca ze sklepami firmowymi

  • współpraca z agencjami reklamowymi

  • bieżące prace biurowe

Nasze wymagania

  • wzorowej organizacji pracy

  • samodzielności i odpowiedzialności w realizowaniu zadań

  • umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu

  • zdolności analitycznego myślenia

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • sprawnego posługiwania się pakietem MS Office oraz BI

  • umiejętności poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • umiejętności rozumienia potrzeb klienta

  • umiejętności pracy w zespole

  • wykształcenie co najmniej średnie, wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych

  • doświadczenie w pracy ze sklepami firmowymi

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • znajomość branży piekarniczej

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • świadczenia luxmed

  • bony i paczki świąteczne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

Piekarnia Jul-Ka to firma z prawie 30-letnią tradycją. Na wysoką jakość naszego pieczywa wpływa zastosowanie nowoczesnej technologii przy jednoczesnym bazowaniu na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach oraz wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników. Bogata i urozmaicona oferta pozwala na pozyskiwanie coraz większej rzeszy odbiorców z terenu Wrocławia i okolic.

Przewiń do profilu firmy

O nas:

  • Dogodna forma zatrudnienia

  • 150 pracowników w zespole

  • 30 sklepów firmowych

  • 30 lat na rynku

  • 100% stabilnego zatrudnienia