Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds sprzedaży i marketingu

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Prestiżowy, butikowy hotel we Wrocławiu o wysokim standardzie , poszukuje obecnie dodatkowej osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu.

Poszukujemy osoby doświadczonej, pełnej energii i pozytywnie nastawionej do pracy.

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie MICE oraz klientów korporacyjnych

(przygotowywanie ofert i umów, prowadzenie negocjacji handlowych, opieka w

trakcie umowy

• rozbudowa i aktualizacja bazy danych

• kontrola i uaktualnianie portali internetowych, strony hotelu

• przygotowanie ofert do sprzedaży

• zarządzanie sprzedażą internetową;

• monitoring i analiza danych sprzedażowych;

• weryfikacja działań konkurencji.

• współtworzenie strategii sprzedaży oraz wdrażanie uzgodnionych ofert i

promocji

• bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

• współudział w tworzeniu i odpowiedzialność za politykę cenową;

• promowanie hotelu

• sprzedaż i koordynowanie konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych -

realizowanych w hotelu zgodnie z obowiązującymi standardami

• reprezentowanie hotelu na zewnątrz

• budowanie i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych, zarówno z nowymi,

jak i dotychczasowymi klientami;

• prowadzenie szerokich działań marketingowych dotyczących oferty handlowej;

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe minimum rok na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży lub marketingu

  • doświadczenie, znajomość marketingu internetowego, e-mail marketingu oraz tworzenie i funkcjonowanie mediów społecznościowych

  • znajomość krajowego rynku usług hotelarskich ze szczególnym -uwzględnieniem rynku MICE

  • znajomość techniki sprzedaży i promocji

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, kreatywność, zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wpływ na działania obiektu, możliwość wprowadzenia swoich pomysłów;

  • atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do sukcesów i doświadczenia.

  • umowę o prace

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość rozwoju,

  • pakiet medyczny