Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

3DCONNEXION POLSKA sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Klecińska 123, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Klecińska 123

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta, rozumienie potrzeb klientów i identyfikowanie możliwości sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych.

  • Bezpośrednie wsparcie klientów sklepu internetowego 3Dconnexion

  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii mających na celu zwiększanie świadomości marki, pozyskiwanie nowych klientów, informowanie o bieżących promocjach z wykorzystaniem witryny internetowej 3Dconnexion oraz platform/narzędzi online.

  • Lokalne wdrażanie korporacyjnych programów marketingowych.

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z kluczowymi zespołami marketingowymi w ramach współpracy B2B z partnerami biznesowymi.

  • Udział w targach i konferencjach branżowych.

  • Zarządzanie grupą branżowych influencerów w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta. (najlepiej w branży sprzętu komputerowego).

  • Doświadczenie w marketingu B2C, kampaniach reklamowych, social media.

  • Umiejętność tworzenia dobrych tekstów reklamowych będzie dodatkowym atutem.

  • Motywacja, zaangażowanie, kreatywność w działaniu.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

  • Prywatne ubezpieczenie.

  • Karta Multisport.

  • Przyjazne biuro, niewielki zespół, miła atmosfera w pracy.

  • Możliwość podróży służbowych w ciekawe miejsca.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i osobistego rozwoju w branży IT, w międzynarodowej firmie.

  • Luźny dress code.

  • Lokalizacja biura: Wrocław.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Opis stanowiska

Na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu w 3Dconnexion będziesz odpowiedzialny/a za planowanie i realizację celów marketingowych w celu zwiększenia świadomości i sprzedaży asortymentu firmy. Będziesz analizować trendy rynkowe i spostrzeżenia klientów. W ramach zespołu sprzedaży i marketingu będziesz wspierać naszych regionalnych menedżerów sprzedaży i partnerów kanałowych w Europie Wschodniej.

3Dconnexion® jest wiodącym dostawcą wielokrotnie nagradzanych urządzeń dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem 3D i wizualizacją.

Naszą misją jest pomaganie ludziom w tworzeniu projektów oraz poprawianie szybkości, komfortu i efektywności ich pracy. Produkty firmy 3Dconnexion zapewniają bardziej intuicyjny, naturalny i precyzyjny sposób interakcji z treściami 3D i 2D. Obsługują najpopularniejsze i najbardziej zaawansowane obecnie programy wykorzystywane w inżynierii mechanicznej, animacji i architekturze. 3Dconnexion posiada biura na całym świecie, z siedzibą główną w Monako.

Przewiń do profilu firmy