Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego

SELT SP Z O OO firmie

  • Wschodnia 23A, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SELT SP Z O O

Wschodnia 23A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji handlowych

  • Bieżąca obsługa kontrahentów

  • Realizowanie i koordynowanie zamówień

  • Planowanie i koordynowanie dostaw do klientów

  • Wystawianie dokumentów rozliczeniowych

  • Negocjacje handlowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

  • Mile widziane wykształcenie techniczne (minimum średnie)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych za granicę

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Komunikatywność i operatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Pakiet medyczny

  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych. Polski Lider o ogromnym międzynarodowym doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy