Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B

TelForceOne S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TelForceOne S.A.

Wrocław

DLACZEGO TELFORCEONE?

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W naszym portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM, oświetlenia LED oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

NASZA STRATEGIA

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu, dlatego poszukujemy wysoko wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta B2B [rekrutacja prowadzona online]

Jeżeli:

  • Masz już doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej
  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Łatwo nawiązujesz pozytywne relacje z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • W sposób profesjonalny podchodzisz do powierzonych zadań
  • Charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa oraz zorientowanie na odnoszenie sukcesów

Aplikuj! Poszukujemy osoby wytrwałej w dążeniu do celu, która razem z nami będzie realizowała strategię biznesową Firmy.

Mamy dla Ciebie zadania polegające na:

  • Telefonicznym oraz mailowym kontakcie z Klientami
  • Aktywnej sprzedaży produktów
  • Bieżącej obsłudze zamówień
  • Bieżącej analizie sytuacji rynkowej w powierzonym kanale sprzedaży
  • Tworzeniu ofert pod potrzeby Klientów
  • Realizacji budżetów sprzedażowych

W zamian oferujemy:

  • Niekorporacyjny system pracy czyli … realny wpływ na rozwój firmy, możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz swoboda w podejmowaniu decyzji handlowych
  • Wyspecjalizowanie się w określonym kanale sprzedaży i zdobycie niezbędnego know-how
  • Atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Stabilność oraz możliwość zaplanowania swojej ścieżki zawodowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Darmowy parking
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie)

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Mając na uwadze Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie szerszym, niż wynika to z art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j.: Dz. U. 2018 poz. 917).”

Przesłanie CV bez powyższej klauzuli oznaczać będzie działanie potwierdzające wyrażenie zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy