Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

NOREKA GROUP

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca ze stałymi klientami i rozszerzanie zakresu współpracy

  • Realizacja założonego planu sprzedaży

  • Udział w spotkaniach sprzedażowych z potencjalnym klientem oraz z pracowniami architektonicznymi

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań na rynku b2b

  • Przygotowywanie ofert i projektów wnętrz zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta

  • Tworzenie raportów, zestawień

  • Badanie rynku i tworzenie baz potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz sprzedaży potwierdzone wymiernymi sukcesami

  • Komunikatywność

  • Zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość obsługi programów MS Office

To oferujemy

  • Dużą samodzielność

  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów,

  • Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie + premie

  • Pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze

O nas

Aranżujemy i kompleksowo wyposażamy wnętrza biurowe i użyteczności publiczne Naszym celem jest oferowanie nowoczesnych, ergonomicznych i przyjaznych rozwiązań w miejscach pracy.

Jeśli masz za sobą pierwsze kroki w sprzedaży i w telefonicznym kontakcie z klientem bądź chcesz dalej doskonalić swoje umiejętności lub nawet rozwijać się dalej – to praca jest idealna dla Ciebie.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy również pracownika biurowego- będącego wsparciem działu sprzedaży