Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego

Giganci Programowania sp. z o.o.

Zygmunta Słomińskiego 15

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój franczyzowej sieci sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi

  • Negocjowanie umów

  • Prowadzenie szkoleń dla nowych partnerów

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych

  • Wsparcie klientów biznesowych w bieżących procesach

Nasze wymagania

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wyróżniasz się umiejętnościami sprzedażowymi, negocjacyjnymi i analitycznymi

  • Jesteś komunikatywny/a i lubisz rozmawiać z ludźmi

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Masz wykształcenie co najmniej średnie

  • Mile widziane doświadczenie marketingowe

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w inspirującym zespole

  • Biuro w dogodnej lokalizacji(okolice Metra Dworzec Gdański)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Giganci Programowania to największa szkoła programowania w Polsce, oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat. Giganci Programowania posiadają swoje placówki w ponad 60 miastach w Polsce.

Poznaj nas: www.giganciprogramowania.edu.pl

Przewiń do profilu firmy