Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego

DIRECT4ENERGY sp. z o.o.

Targowa 32

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Promowanie i sprzedaż produktu firmy

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem biznesowym

  • Ofertowanie, negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów

  • Dbanie o wysoką renomę firmy

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i wiedza w obszarze sprzedaży

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Determinacja w realizacji celów

  • Samodyscyplina, konsekwencja w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży branży energii elektrycznej i gazu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie prowizje bez sufitu finansowego

  • Profesjonalne szkolenia i systematyczny rozwój zawodowy

  • Komfortowe warunki pracy w prestiżowym i dynamicznym środowisku

  • Udział w tworzeniu i realizacji ambitnych projektów, możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy

  • Pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży

  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Motywujące KONKURSY handlowe

  • Samochód służbowy dla najlepszych

Jeżeli szukasz miejsca do którego lubi się przychodzić, w którym są nieograniczone możliwości finansowe oraz otrzymasz narzędzia dzięki którym będziesz mógł osiągnąć sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym - stanowczo to miejsce jest dla Ciebie.

Ps. Odpowiadając na często pojawiające się pytanie - Nie sprzedajemy paneli foto.

Co 5 kontrakt w Polsce zawierany jest przez Direct4Energy. W przeciągu ostatnich 2 lat zwiększyliśmy swój obrót sprzedaży z 16 na 32 mln rocznie. I tym samym zostaliśmy numerem jeden wśród firm w branży energia i paliwo gazowe.

Obsługujemy tylko i wyłącznie klientów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy