Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - branża wnętrzarska

Le Pukka

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Le Pukka

Solec 58/60

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w sklepie stacjonarnym oraz internetowym

  • Aktywna sprzedaż w sklepie stacjonarnym

  • Wprowadzanie zamówień do systemu i nadzór nad realizacją

  • Zamawianie towaru u dostawców, współpraca z dostawcami

  • Sporadycznie aktualizacja oferty sklepu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

  • Kreatywność

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie w branży wnętrzarskiej

To oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie

  • prowizja od sprzedaży wzrastająca ze stażem pracy

  • pracę w miłej atmosferze z młodymi ludźmi

  • szkolenie produktowe

  • zniżki pracownicze

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Sklep meblowy Le Pukka istnieje na rynku od ponad 11 lat. Zajmujemy się sprzedażą dobrze wyselekcjonowanych mebli, oświetlenia oraz dodatków do wnętrz, przy zachowaniu jednocześnie rozsądnych cen. Od 11 lat staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie, z szacunkiem i sympatią. Dlatego wielu Klientów wraca do nas przy kolejnych zakupach. Pracownicy naszego sklepu nie tylko obsługują proces zamówienia, ale także potrafią doradzić i podpowiedzieć co dzisiaj jest na topie! Spokojnie, wszystkiego dowiesz się na miejscu, pomożemy Ci poznać tajniki wnętrzarskie!

Szukamy osoby z dużą charyzmą, ciekawą osobowością i pełną energii do pracy.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pracować w fajnym zespole, poznać branżę wnętrzarską od środka, aplikuj teraz! I widzimy się na Powiślu!