Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

BauApp Kft.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kwalifikowanie leadów,

  • Przygotowanie prezentacji, pokazów i szkoleń dla firm budowlanych w siedzibie lub na budowach,

  • Sprzedaż produktów BauApp,

  • Zapewnienie bezpośredniego wsparcia bieżącym klientom,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Mapowanie i zrozumienie procesów klienta w celu prawidłowej konfiguracji systemu,

  • Monitorowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych oraz aktywne docieranie do nowych klientów.

Nasze wymagania

  • Wysoki poziomu umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • Trwające lub zakończone studia na kierunku Budownictwa, Architektury lub Inżynierii Lądowej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

BauApp Kft.

BauApp jest wiodącym dostawcą oprogramowania dla branży budowlanej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwiązania firmy BauApp pozwalają użytkownikom na łatwe zarządzanie procesem budowlanym w oparciu o zdigitalizowane narzędzia pracy.

Przewiń do profilu firmy