Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Handlowiec

Tuplex TDN sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i obsługa klienta w biurze handlowym
  • Fachowe doradztwo produktowe
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym, składanie ofert
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów
  • Rozstrzyganie reklamacji
  • Przyjmowanie płatności klienta (gotówka / karta płatnicza)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta – mile widziane w branży technicznej
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Zaangażowania w realizacji zadań
  • Znajomość SAP-a będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Pracę jednozmianową w godzinach 8-17 w systemie poniedziałek - piątek
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tuplex TDN sp. z o.o.

Tuplex TDN sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: HA/KR/060522

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Handlowiec, Kraków