Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Internetowego

SypialniaPlus sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Połczyńska 49

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie informacji Klientom e-commerce (przez telefon, e-mail oraz chat) w temacie produktów, zamówień, zwrotów i reklamacji;

  • nadzór nad sprawną realizacją zamówień internetowych (z wykluczeniem pakowania i wysyłki paczek)

  • prowadzenie bazy Klientów oraz doradztwo i sprzedaż w zakresie oferowanych produktów i usług;

  • zapewnienie obiegu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • współpraca z magazynem, księgowością i firmami kurierskimi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze telefonicznej obsługi Klienta;

  • nastawienia na rozwój, samodoskonalenie i osiąganie celów;

  • kultura osobista, komunikatywność i otwartość na ludzi;

  • rzetelność w realizowaniu powierzonych zadań;

  • znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);

  • dyspozycyjność (system dwuzmianowy: 8:00-16:00 / 11:00-19:00);

  • gotowość do podjęcia pracy w ciągu 30 dni.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z kategorii: Dom i Ogród;

  • doświadczenie w obszarze obsługi Klienta internetowego;

  • znajomość programu ERP Comarch Optima;

  • znajomość systemów BaseLinker / Thulium.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym);

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;

  • możliwość ciągłego rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów;

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • pracę w miłej atmosferze i zespole profesjonalistów; bogaty pakiet socjalny (Lux Med, MultiSport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SypialniaPlus.pl jest ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się siecią salonów meblowych z wyposażeniem sypialni. Wyróżniamy się profesjonalnym doradztwem oraz najwyższej jakości asortymentem.

Przewiń do profilu firmy