Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi klienta - język słoweński

Home Global O firmie

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów w języku słoweńskim: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień

  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji

  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka słoweńskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa

  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem

  • Swobodne posługiwanie się komputerem

  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników

  • Elastyczne godziny (możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin)

  • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy lub możliwość współpracy zdalnej

  • Pakiet szkoleń

  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy

  • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Home Global

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy