Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

ITA TOOLS SP. Z O.O.O firmie

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Wodna 9

Kraków

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług.

Obecnie do naszego biura w Krakowie szukamy:

Obowiązki

  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi pracującymi w terenie
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Stałe poszerzanie wiedzy dotyczącej  oferowanych produktów
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • Wystawianie faktur VAT (program WF-Mag)
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach: opiekun klienta/ specjalista ds. sprzedaży
  • Doświadczenie w branży technicznej -mile widziane
  • Znajomość zasad sprzedaży i obsługi klienta (ofertowanie, składanie zamówień, kontakt z klientem)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (nawiązywanie i utrzymywanie  relacji z innymi,  umiejętność  uważnego słuchania, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, pracy zespołowej, asertywności oraz wywierania  wpływu)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premii
  • Przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających
  • Praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze, wyjazdy integracyjne
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Kawa, herbata, napoje
  • Benefity:
  • dofinansowanie do obiadów
  • budżet szkoleniowy- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • język angielski- bezpłatne lekcje w biurze
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do opieki medycznej lub karty Multisport (po okresie próbnym)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy