Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

ITA TOOLS SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna / mailowa partnerów handlowych

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi pracującymi w terenie

  • Stałe poszerzanie wiedzy dotyczącej oferowanych produktów

  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów

  • Wystawianie faktur VAT (program WF-Mag)

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach: opiekun klienta/ specjalista ds. sprzedaży

  • Doświadczenie w branży technicznej -mile widziane

  • Znajomość zasad sprzedaży i obsługi klienta (ofertowanie, składanie zamówień, kontakt z klientem)

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (nawiązywanie i utrzymywanie relacji z innymi, umiejętność uważnego słuchania, negocjacji, rozwiązywania konfliktów, pracy zespołowej, asertywności oraz wywierania wpływu)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • Biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę

  • Przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających

  • Praca w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze, wyjazdy integracyjne

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Kawa, herbata, napoje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

ITA TOOLS SP. Z O.O.

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie do naszego biura w Krakowie szukamy: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Przewiń do profilu firmy