Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

CENTRUM DORADZTWA PRAWNEGO I SZKOLEŃ sp. z o.o.O firmie

3 000‐5 500 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza firma zajmuje się obsługą przedsiębiorców i osób fizycznych w kwestiach prowadzenia działalności i finansów. Łączymy w sobie usługi Kancelarii Prawno – Gospodarczej, wraz z usługami dla firm i osób prywatnych. Działamy na rynku od 2013 roku. Jesteśmy zlokalizowani na Zabłociu.

Obowiązki:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów firmy
  • Obsługa klientów (osobista, telefoniczna i w CRM)
  • Obsługa płatności i zawieranie umów
  • Obsługa korespondencji elektronicznej i papierowej
  • Dbanie o czystość pomieszczeń

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności obsługi klienta
  • Umiejętność samoorganizacji pracy
  • Znajomość obsługi systemów CRM i pakietu Microsoft Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć do nauki
  • Dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane zaangażowanie w sprzedaż poza godzinami pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet benefitów po 3 miesiącach zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w biurze blisko centrum Krakowa (Zabłocie)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy