Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi takimi jak m.in.: Stylowy Kosmetyk 2015, Doskonałość Roku 2016 magazynu Twój Styl oraz Fit Awards magazynu Glamour poszukuje pracownika do działu sprzedaży. Szybki rozwój dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym wymaga poszerzenia zespołu dedykowanego sprzedaży i obsłudze klienta.

Miejsce pracy: Kraków
Jeżeli jesteś młodą, energiczną osobą posiadającą doświadczenie w sprzedaży lub chcącą budować swoją karierę właśnie w tej dziedzinie, posiadasz pasje, którymi uwielbiasz zarażać innych, potrafisz całym sercem angażować się w powierzone Ci zadania, ta praca przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • sprzedaż w kanale b2b - bezpośrednia, mailowa i telefoniczna,
  • negocjowanie warunków współpracy i realizacja zamówień klientów od prywatnych drogerii po ogólnopolskie sieci handlowe,
  • prowadzenie obsługi klienta biznesowego na najwyższym poziomie,
  • budowanie długofalowych relacji z klientem,
  • poszukiwanie nowych odbiorców,
  • udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych,
  • współtworzenie oferty i strategii sprzedażowej firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałego kontaktu z klientem,
  • znakomitych umiejętności sprzedażowych,
  • budowania oferty sprzedażowej i polityki rabatowej,
  • tworzenia i realizacji planów sprzedażowych,
  • tworzenia baz potencjalnych partnerów biznesowych,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę b2b,
  • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu oraz realnego wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia,
  • biuro w centrum Krakowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i 3 zdań, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Dajemy sobie prawo do nieodpowiadania na wszystkie przesłane aplikacje.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się