Ta oferta pracy jest nieaktualna od 433 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi takimi jak m.in.: Stylowy Kosmetyk 2015, Doskonałość Roku 2016 magazynu Twój Styl oraz Fit Awards magazynu Glamour poszukuje pracownika do działu sprzedaży. Szybki rozwój dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym wymaga poszerzenia zespołu dedykowanego sprzedaży i obsłudze klienta.

    Miejsce pracy: Kraków
    Jeżeli jesteś młodą, energiczną osobą posiadającą doświadczenie w sprzedaży lub chcącą budować swoją karierę właśnie w tej dziedzinie, posiadasz pasje, którymi uwielbiasz zarażać innych, potrafisz całym sercem angażować się w powierzone Ci zadania, ta praca przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż w kanale b2b - bezpośrednia, mailowa i telefoniczna,
    • negocjowanie warunków współpracy i realizacja zamówień klientów od prywatnych drogerii po ogólnopolskie sieci handlowe,
    • prowadzenie obsługi klienta biznesowego na najwyższym poziomie,
    • budowanie długofalowych relacji z klientem,
    • poszukiwanie nowych odbiorców,
    • udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych,
    • współtworzenie oferty i strategii sprzedażowej firmy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doskonałego kontaktu z klientem,
    • znakomitych umiejętności sprzedażowych,
    • budowania oferty sprzedażowej i polityki rabatowej,
    • tworzenia i realizacji planów sprzedażowych,
    • tworzenia baz potencjalnych partnerów biznesowych,
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
    • odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę b2b,
    • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość awansu oraz realnego wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia,
    • biuro w centrum Krakowa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i 3 zdań, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

    Dajemy sobie prawo do nieodpowiadania na wszystkie przesłane aplikacje.