Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Europapier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Europapier Polska należy do Grupy Heinzel i jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest w grupie największych dystrybutorów podłoży do druku i liderem na rynku polskim w sprzedaży mediów do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Pełna oferta firmy zawiera się w 5 grupach produktowych – Print and Pack, Office, Visual Media, Retail, a od niedawna także Higiena. W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1991 r.

W związku z dynamicznym rozwojem segmentu Visual Media poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Główne zadania:

  • bieżąca współpraca z przedstawicielem handlowym w parze handlowej w celu zapewniania wysokiej jakość serwisu Klienta i obsługi zamówień (w tym wystawianie faktur i innych dokumentów związanych ze sprzedażą)
  • aktywna sprzedaż telefoniczna produktów z segmentu Visual Media
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów z wykorzystaniem wszystkie możliwych źródeł pozyskania danych
  • przygotowywanie oferty i cenników dla Klientów oraz składanie ofert Klientom
  • rozwiązywanie reklamacji Klientów we współpracy z innymi działami w firmie
  • wprowadzanie danych do baz CRM i Kart Klientów, obsługa SAP w ramach odpowiednich modułów
  • prowadzenie i uaktualnianie bazy danych Klientów w systemie

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Wsparcia Sprzedaży, Biurze Obsługi Klienta itp.
  • znajomości produktów segmentu Visual Media
  • zaangażowania w realizowane zadania
  • umiejętności budowania relacji i współpracy
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • wykształcenia średniego, wyższe mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (MS Excel, Word, Power Point)

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość systemu SAP
  • znajomość j. angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, bony świąteczne
  • Telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy