Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bennovate Sp. z o.o.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijająca się firmą handlową, która działa w sektorze stolarki okienno-drzwiowej oraz innych materiałów budowlanych. Działamy głównie na terenie Wielkiej Brytanii. Naszą działalność prowadzimy od ponad pięciu lat. W związku z planami rozwoju, do naszego biura handlowego w Łodzi poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu jako

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Obsługiwany region: Wielka Brytania

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów firmy oraz ich projektami w Wielkiej Brytanii w biurze handlowym w Łodzi.

Jeśli:

  • Szukasz pracy w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Chcesz pracować wśród fantastycznych ludzi,
  • Masz szeroko rozwinięte zdolności interpersonalne i kontakt z innymi to twoja pasja,
  • Nie boisz się wyzwań, lubisz je podejmować i brać odpowiedzialność za nie,
  • Lubisz rozwijać się oraz pomagać innym,
  • Masz dużo pozytywnej energii i potrafisz ją wykorzystać pracując z klientem i w zespole,
  • Chcesz przy tym dobrze zarabiać,
  • I mieć mnóstwo satysfakcji z wykonywanego zajęcia
  • Dołącz do nas.

Sprawdź się w nowym środowisku lub rozwiń się w znanej ci już sferze!

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa obecnych klientów firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • Prezentowanie ofert handlowych klientom b2b (firm) oraz klientom prywatnym,
  • Udzielanie informacji klientom firmy odnośnie oferowanych produktów oraz zakresu usług,
  • Doradztwo produktowe oraz w zakresie oferowanych towarów i świadczonych usług,
  • Aktywne wsparcie procesów sprzedaży i obsługi klienta oraz rozwoju procedur i optymalizacji procesów w pracy operacyjnej,
  • Kontrola i weryfikacja poprawności oraz przepływu dokumentów,
  • Zapewnienie szybkości przepływu informacji oraz jej poprawnosci między działami firmy, podwykonawcami oraz klientami firmy,
  • Koordynacja dostaw: umawianie i potwierdzanie dostaw do klientów oraz koordynacja procesów instalacji/wykonania/odbioru robot,
  • Wsparcie dla innych działów firmy lub jej podwykonawców w każdym możliwym zakresie (np. dostarczenia dokumentacji, dotrzymania terminów, konsultacji produktowej, działalność przed i po sprzedażowa itp.)

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office – Word, Excel, Internet),
  • Wysoko rozwinięte zdolności logicznego myślenia,
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole,
  • Dokładność i profesjonalizm,
  • Cierpliwość oraz otwartość w relacjach międzyludzkich,
  • Doświadczenie w pracy w dziale eksportu w firmie produkującej stolarkę okienno-drzwiową będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Studenci ostatnich lat studiów są również mile widziani.
Oferujemy:
  • Doskonałą atmosferę pracy w kameralnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Interesującą pracę w sektorze budownictwa (materiały budowlane – stolarka okienna i drzwiowa),
  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach w dynamicznie rozwijającej się organizacji (np. obsługa klienta, techniczne wsparcie sprzedaży, sprzedaż, zarządzanie zespołem sprzedaży i obsługi klienta, zarzadnie projektami),
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska eksperckiego (samodzielnego) lub zarządzania zespołem (kierownicze),
  • Pakiet szkoleń (m in, produktowych, personalnych itp.) oraz technik operacyjnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system premiowy adekwatny do zajmowanego stanowiska, odpowiedzialności, zakresu obowiązków oraz wyników pracy,
  • Pracę stacjonarną w biurze handlowym w Łodzi,
  • Podróże służbowe w celach szkoleniowych lub nawiązania relacji z klientami bądź dostawcami,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zaskocz nas czymś ciekawym w CV lub liście motywacyjnym lub napisz, co możesz wnieść swoją osobą w naszą rozwijającą się organizację, a zwiększysz swoje szanse na dołączenie do naszego zespołu!

Zastrzegamy sobie ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w ciągu 14 dni od otrzymania aplikacji drogą mailową lub telefoniczną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bennovate sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bennovate sp. z o.o. z siedzibą w Łodz przy ul. Andersena 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się