Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Neonica Polska Sp. z o.o.

Ossendowskiego 6A

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów w ofercie Neonica,

  • obsługa po-sprzedażowa,

  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,

  • stałe docieranie do nowych Klientów biznesowych i poszerzanie naszej bazy,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w kontakcie telefonicznym i bezpośrednim z Klientem,

  • dbanie o podtrzymanie relacji z obecnymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • budowanie własnej bazy kontaktów,

  • realizacja własnych zadań i projektów,

  • chęć uczenia się,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i otwartość na ludzi.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • dołączysz do doświadczonego, stale rozwijającego się działu sprzedaży,

  • otrzymasz pełne wsparcie wdrożeniowe i szkolenie, które przygotuje Cię do samodzielnej pracy,

  • będziesz częścią ambitnego, doświadczonego i zgranego zespołu,

  • gwarantujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uzależniona od uzyskiwanych wyników+prowizja od sprzedaży),

  • praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8 do 16.

Dodatkowe informacje

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę Klienta biznesowego i detalicznego.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, lubiącą kontakt z ludźmi, chętnie zdobywającą wiedzę, lubiącą wyzwania i swobodnie posługującą się językiem angielskim to SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Neonica Polska Sp. z o.o. to wiodący producent rozwiązań oświetleniowych o międzynarodowym zasięgu, działający na rynku oświetlenia od 1995 roku. Firma posiada swój własny zakład produkcyjny w Łodzi współpracuje z Klientami w ponad 60 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy