Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

STUDIO 93 MARCIN SZULC

  • Energetyków 19A, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Energetyków 19A

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia obsługa klienta,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem,

  • Przyjmowanie i wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu,

  • Koordynowanie przyjętych zleceń,

  • Udzielanie klientom wszelkich informacji dotyczących zamówień,

  • Obsługa zleceń sklepu internetowego,

  • Współpraca z pracownikami oraz kierownikiem produkcji,

  • Wystawianie dokumentów WZ oraz faktur,

  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju w branży meblowej,

  • Pozytywne nastawienie do pracy,

  • Znajomość programu Subiekt Nexo oraz branży meblowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w ciągle rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Od 2008 roku zajmujemy się realizacją indywidualnych projektów mebli. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w projekty oraz otwartość na potrzeby klientów sprawiły, że cieszymy się zaufaniem, dzięki któremu stale się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam dostarczać produkty odznaczające się estetyką oraz dokładnością wykonania. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje otrzymanie solidnych mebli, które są piękne i funkcjonalne.

W zakresie naszych usług znajduje się produkcja półfabrykatów do mebli na wymiar. Realizujemy indywidualne zamówienia przygotowując płyty o określonych wymiarach, wykończeniu krawędzi, nawiertach i frezowaniu. Opcja konfigurowania mebli dostępna na naszej stronie pozwala samodzielnie - w szybki i prosty sposób - stworzyć meble na miarę, które mogą zostać dostarczone kurierem bądź odebrane o dowolnej porze sprzed naszej Fabryki.

Konfigurator mebli to prosta i intuicyjna aplikacja umożliwiająca samodzielne projektowanie i zamawianie mebli. Za jego pomocą możliwe jest stworzenie wybranych mebli o dowolnym wymiarze oraz funkcjonalności. Podgląd 3D na żywo pozwala obejrzeć projekt mebla z każdej strony oraz ocenić jego wygląd i wykończenie. Nasi klienci mogą zaprojektować meble, jakich potrzebują – my zajmiemy się resztą.