Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Pewny Lokal

3 0003 500 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • WAŻNE: nigdy nie wykonujemy cold callingu, zawsze kontaktujemy się z osobami, które wyraziły zainteresowanie naszą usługą,

  • sprzedaż i obsługa klientów z bazy firmowej i klientów powracających - duży nacisk na pochodzenia wychodzące (m.in. dogrywanie zakresu usługi, potwierdzanie innych szczegółów usługi jak konkretna data lub adres),

  • sprzedaż usług polegających na prawnej lub technicznej pomocy osobie kupującej nieruchomość (nie martw się jeśli to dla Ciebie coś nowego - przeszkolimy Cię),

  • obsługa klienta, kontakt telefoniczny i mailowy.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, asertywność i "sznyt" sprzedażowy ;)

  • duża sprawność w poprawnym pisaniu i komunikowaniu się,

  • dokładność i precyzyjność (to dla nas bardzo ważne),

  • chęć zdobywania nowej wiedzy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę zdalną w pełnym wymiarze czasowym (8h dziennie),

  • zarobki na start od 3 000 do 3 250 zł netto (zarobki rosnące z czasem),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju wraz z szybko rosnącą firmą,

  • możliwość zdobywania wiedzy dotyczącej rynku nieruchomości, marketingu online oraz technik sprzedażowych (duża liczba szkoleń),

  • Multisport dofinansowany przez pracodawcę,

  • regularne wyjazdy szkoleniowo-integracyjne.

O nas

Pewny Lokal (pewnylokal.pl) jest liderem w Polsce na rynku odbiorów deweloperskich, inspekcji nieruchomości na rynku wtórnym i w prawnej analizie przy kupnie nieruchomości.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ma na celu uświadamianie konsumentów na rynku nieruchomości mieszkalnych pod względem ryzyk technicznych, prawnych i innych.

Ambicją Pewnego Lokalu jest sprofesjonalizowanie rynku audytu nieruchomości mieszkalnych - liczymy na to, że pomożesz nam w tej misji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.