Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Green Energy Iwona Babińska

  • Milicz

    Milicz, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta.

  • Budowa relacji z klientem.

  • Pomoc i doradztwo.

  • Finalizowanie sprzedaży.

  • Raportowanie dotyczące działań i aktualnych wyników oddziału.

Nasze wymagania

  • Pewność w kreowaniu rozmów oraz budowaniu relacji dostosowanych do potrzeb klienta.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Komfort w prezentacji i demonstracji rozwiązań i urządzeń.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętności sprzedażowe.

  • Obsługa programu MS Office (Word, Excel, Power Point) lub iOS (Pages, Numbers, Keynote).

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od osiągniętych wyników.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Pełne szkolenia.

  • Odpowiedzialną, ciekawą i pełną wyzwań pracę na pełny etat.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

O nas

Green Energy kreuje i uczestniczy w globalnym procesie przechodzenia na zrównoważone źródła energii. Sprzedajemy, wykonujemy i obsługujemy najlepsze na świecie rozwiązania technologiczne w zakresie energii słonecznej, inteligentnych systemów ogrzewania budynków, systemów magazynowania energii, zapewniając klientom możliwość wytwarzania, magazynowania i zużywania energii w sposób całkowicie zrównoważony.

Green Energy zatrudnia osoby zaangażowane i rozwija ich talent. Główna siedziba firmy znajduje się w Komornikach k. Środy Śląskiej, natomiast swoimi działaniami obsługujemy oddziały w całej Polsce.

Od członków naszego zespołu oczekujemy kreatywności i innowacyjności, a także umiejętności tworzenia wyzwań i stawiania im czoła. Mierzymy się z najtrudniejszymi i najważniejszymi problemami współczesnego świata, a nasze sukcesy są w dużej mierze zasługą wspólnej pasji, aby zmieniać świat na lepsze.