Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

BRUK-BETO firmie

  • Nieciecza (pow. tarnowski)

    Nieciecza (pow. tarnowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zamówień klientów,

  • przygotowanie dokumentacji handlowej i fakturowej,

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy),

  • dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi,

  • współpraca z działem produkcji, magazynem, działem kontroli jakości,

  • budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy,

  • doradztwo produktowe oraz przygotowanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrego poziomu umiejętności pracy z oprogramowaniem komputerowym (MS Office, programy fakturujące, programy finansowo – księgowe),

  • wiedzy z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta,

  • wykształcenia co najmniej średniego,

  • mile widziane doświadczenie w branży wyrobów kanalizacyjnych,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • umiejętności organizacji pracy własnej,

  • umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • silnej motywacji do pracy, samodzielności w działaniu i pro aktywna postawa,

  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym.

To oferujemy

  • Umowa o prace (pełny etat)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa, premia, dodatki)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji ( przyuczenia, kursy, szkolenia)

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne benefity (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, kolonie dla dzieci pracowników, paczki na święta).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

BRUK-BET

Bruk-Bet Sp. z o.o. jako lider w branży budowlanej kładzie nacisk na nowoczesne technologie przyjazne środowisku. Z powodzeniem rozwija markę Bruk-Bet SOLAR produkującą moduły fotowoltaiczne. Do grupy Bruk-Bet należy również Bruk-Bet PV, spółka dostarczająca pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy