Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

DRUKPOL.FLEXOO firmie

5 000–10 000
brutto / mies.
  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbałość o dobre relacje z Klientami,
  • identyfikowanie i kwalifikowanie szans sprzedażowych w oparciu o sytuację biznesową, budowanie planów sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów,
  • pozyskiwanie nowych oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami (segment B2B), przygotowywanie i realizacja planów rozwoju współpracy z Klientami,
  • ciągła poprawa satysfakcji Klientów w oparciu o projekty Voice of Customer,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych,
  • Współpraca z Klientami,
  • Obsługa Klientów.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • preferowana znajomość branży fleksograficznej,
  • doświadczenie w zakresie współpracy i skutecznych negocjacji z Klientami globalnymi
  • wysokie kompetencje z zakresu procesów negocjacji,
  • umiejętności z zakresu wyliczania i analizowania poziomów marżowości,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • ambicje i ukierunkowanie na osiąganie sukcesu,
  • umiejętność skutecznego i dynamicznego działania,
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia zależna od preferencji kandydata,
  • praca w ugruntowanej na rynku i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duży zakres samodzielności i możliwość realizacji własnych koncepcji,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji i wyników pracy,
  • szkolenia: wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia na życie, pakietu sportowego,
  • praca w środowisku Lean Management.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa

Lider branży flexograficznej firma DRUKPOL.FLEXO działająca na rynku od ponad 20 lat. Z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą uchodzi na rynku za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. DRUKPOL.FLEXO to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta, Nowy Dwór Mazowiecki