Ta oferta pracy jest nieaktualna od 657 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Ożarów Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Falmec Polska Sp. z o.o.

    Przedstawiciel w Polsce włoskigo producent okapów kuchennych.
    Lider w segmencie premium okapów kuchennych.

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Warszawa (okolice)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, zadaniem której będzie koordynowanie zamówień, kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami, wystawianie dokumentów (od zamówienia do faktury), współpraca z terenowymi przedstawicielami handlowymi.
    • Kontrola stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • Oczekujemy osoby otwartej na nowe wyzwania zawodowe, posiadającej umiejętnośc szybkiego nawiązywania kontaktu, z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (dział handlowy, ewentualnie dział fakturowania).
    • Komunikatywny jęz. angielski w mowie oraz piśmie, dużym plusem będzie znajomośc jęz. włoskiego (naszymi dostawcami są firmy włoskie). Znajomość programów z pakietu Office. Umiejętność pracy w programie Comarch Optima będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w grodnie ambitnych ludzi chcących rozwijać się zawodowo na wielu płaszczyznach.
    • Umowę o pracę - wynagrodzenie + ewentualna premia (miesięczna).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV wraz z listem motywacyjnym.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Falmec Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Konotopie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Falmec Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Konotopie przy ul. Rajdowej 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.