Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta portalu ślubnego

Portal Ślubny Wesele z klasą

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

• Przede wszystkim współpracą z firmami weselnymi.

• Budowaniem relacji z klientem, które zaowocują zaufaniem i długoletnią współpracą.

• Sprzedażą, ale nie tylko - zależy nam, abyś dzielił się z klientami również swoją wiedzą i doświadczeniem.

• Ulepszaniem i rozwojem naszych produktów oraz usług.

• Pracą nad projektami - będziesz brać czynny udział w spotkaniach i firmowych działaniach, a tym samym zyskasz realny wpływ na rozwój portalu.

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

• lubi rozmawiać z ludźmi, ale także ich słuchać

• posiada nowoczesne podejście do sprzedaży - jest nie tylko sprzedawcą, ale także doradcą i opiekunem

• zna moc reklamy i Internetu, a co za tym idzie potrafi być również świetnym marketingowcem :)

• odznacza się nieprzeciętną charyzmą

• zaraża pozytywną energią

• polubi nasz produkt i nas :)

Poznaj nas lepiej! Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań.

1.Czy zajmujemy się organizacją wesel?

Nie. Jesteśmy miejscem, w którym łączymy pary młode z firmami, tworząc przestrzeń do nawiązania między nimi współpracy. Nie organizujemy wesela, ale z pewnością dzięki naszemu katalogowi i narzędziom, które oferujemy, ułatwiamy narzeczonym jego planowanie. Rolą sprzedawcy jest opieka nad własnym portfelem klientów, którymi są firmy świadczące usługi na weselach. Sprzedajemy reklamę w portalu, ale nie jesteśmy wedding planerami :)

2. Jak w kilku słowach można określić naszą firmę?

Zdecydowanie daleko nam do korporacji :) Jesteśmy nieduża firmą, w której wszyscy się znają, dzięki czemu panuje u nas świetna atmosfera. "Kameralność" firmy daje naszym pracownikom możliwość prezentowania swoich pomysłów i angażowania się w ciekawe projekty rozwijające portal.

3. Jak wygląda kontakt z klientami?

Z naszymi klientami kontaktujemy się w sposób zdalny - telefonicznie i mailowo, ale, co istotne, nie jesteśmy call center :)

Naszym zadaniem jest współpraca B2B z firmami weselnymi, na własnym portfelu klientów, dlatego tak ogromną wagę kładziemy na relacyjność i dobry kontakt, a nie tylko sprzedaż produktów. Rolą sprzedawcy jest także opieka nad ogłoszeniem klienta, wsparcie techniczne i marketingowe. Na tym stanowisku zakres obowiązków wykracza poza czysto sprzedażowe elementy - w Weselu z klasą jesteś jak prawdziwy Ninja Sprzedaży!

4. Czy firma oferuje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?

Tak. Na tym stanowisku przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę rozwoju. Wraz z nabywaniem nowych umiejętności otrzymujesz coraz ambitniejsze zadania, a także masz możliwość uczestnictwa w interesujących szkoleniach. Kładziemy duży nacisk na proces wdrożeniowy. Szczegółowo przekazujemy wiedzę o portalu i produkcie, dzielimy się zebranymi przez lata doświadczeniami. Specjalnie dla naszych pracowników stworzyliśmy także własną platformę e-learningową, która stanowi doskonałe vademecum dla każdego doradcy, zarówno tego stawiającego pierwsze kroki w sprzedaży, jak i tego nieco bardziej doświadczonego.

5. Czy COVID-19 wpłynął na rozwój branży weselnej?

Oczywiście. COVID wywarł ogromny wpływ na branżę ślubną, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwijała. Co jednak ważne, okres pandemii nie zatrzymał rozwoju naszego portalu. Mimo panującej sytuacji cały czas wdrażamy nowe rozwiązania, realizujemy nowe projekty i będzie nam niezwykle miło, jeśli do nas dołączysz!

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od wyników

  • szkolenia

  • rozwój zawodowy w największym portalu ślubnym w Polsce

  • dogodną lokalizację biura w centrum Katowic

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca pn-pt 9-17

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie? Koniecznie odwiedź nasz portal!

Przewiń do profilu firmy