Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Słupsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bekuplast S.A. to firma o wieloletniej tradycji oraz silnej pozycji na rynku. Zajmujemy się produkcją opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słupsk
    Nr ref.: DH/PL/2/2018
    Zakres obowiązków:
    • aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów
    • bieżąca komunikacja z Klientami w zakresie prowadzonych spraw
    • obsługa zleceń oraz dbałość o ich prawidłowy przebieg
    • budowanie trwałych relacji z Klientami
    • współpraca z innymi działami
    W zamian oferujemy:
    • pracę stacjonarną (bez konieczności wyjazdów do Klientów)
    • stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej
    • umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • udział w ciekawych projektach
    • samodzielność, swobodę działania i zaufanie
    • otwartość na inicjatywy
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • benefity pozapłacowe
    • stałe godziny pracy 8:00-16:00
    Od Kandydatów oczekujemy:
    • doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą Klienta
    • entuzjazmu i zaangażowania podczas codziennej pracy
    • wysokich umiejętności interpersonalnych
    • dobrej organizacji pracy
    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

    Dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenia pracy w systemach ERP
    • znajomości zagadnień i procedur eksportowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane aplikacje.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” , „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez bekuplast S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

    W każdym momencie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: bekuplast S.A. , ul. Chopina 15, 43-170 Łaziska Górne.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.