Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

TOP-THIMM OpakowaniaO firmie

TOP-THIMM Opakowania

Katowicka 188

Czułów

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z klientami
  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją, uzgadnianie dostaw
  • Zarządzanie limitami magazynowymi przyznanymi klientom
  • Weryfikacja salda płatności klientów
  • Wspieranie RSM/KAM we wdrażaniu nowych projektów
  • Przygotowywanie dokumentów i analiz dotyczących sprzedaży (kalkulacji, analiz zapasów, reklamacji)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (kontakt z klientem i praca w zespole)
  • Skuteczność w pracy pod presją czasu
  • Dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu SAP B1

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
  • Nagrody pieniężne za pomysły pracowników
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Dofinansowanie do kart sportowych, własna drużyna piłkarska i biegowa
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Własny parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa THIMM to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio rozwiązań obejmuje opakowania transportowe i sprzedażowe z tektury falistej, wysokiej jakości opakowania ekspozycyjne, systemy opakowaniowe wykonane z różnych połączeń materiałowych oraz zadrukowane produkty do dalszego przetwórstwa przemysłowego. Oferta produktowa firmy jest dodatkowo wzbogacona przez szeroki zakres usług opakowaniowych obejmujących cały łańcuch dostaw. Do klientów Grupy THIMM należą prestiżowe marki ze wszystkich sektorów.

TOP Packaging jako część Grupy THIMM jest stabilnym i nowoczesnym pracodawcą. Przedsiębiorstwo systematycznie się rozwija dzięki realizacji kolejnych inwestycji i rozbudowie parku maszynowego.

TWÓJ KONTAKT

Jeśli chcesz aktywnie przyczynić się do sukcesu naszej firmy, naciśnij przycisk „Aplikuj”, zgłoś się online za pośrednictwem naszej strony internetowej www.top-packaging.pl lub wyślij dokumenty klikając z dopiskiem „Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta”.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta, Katowicka 188, Czułów, Tychy