Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta w Cyber Security

HACKERU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i sprzedaż kompleksowych programów szkoleniowych z dziedziny Cyberbezpieczeństwa

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami

  • odpowiedzialność za wdrożenie i przestrzeganie standardów obsługi klientów

  • realizowanie celów firmy w oparciu o wartości i standardy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów lub usług klientom indywidualnym i/lub instytucjonalnym oraz profesjonalna obsługa klientów:

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • znajomość angielskiego na poziomie min średniozaawansowanym

  • proaktywność i zaangażowanie

  • nastawienie ukierunkowane na realizację celów

  • motywacja, samodyscyplina i gotowość do długofalowego rozwoju zawodowego w ramach firmy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu sprzedaży produktów lub usług w sektorze IT,

  • doświadczenie z zakresu sprzedaży szkoleń

  • doświadczenie we współpracy z uczelniami wyższymi

  • osoby aktywnie uprawiające sport

To oferujemy

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami pracy

  • szkolenie w oparciu o światowe standardy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole, możliwość rozwoju w innowacyjnej organizacji będącej częścią najszybciej rozwijającej się branży na świecie

  • benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, karta lunchowa)

  • możliwy hybrydowy model pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

HackerU (ThriveDX), globalna organizacja, która od ponad 20 lat współpracuje z instytucjami edukacyjnymi na całym świecie, zapewniając najbardziej kompleksowe programy szkolenia zawodowego w dziedzinie Technologii Informacyjnej i Cyberbezpieczeństwa. Oferujemy pakiet, najlepszych na świecie, zorientowanych na karierę programów szkoleniowych, który zapewnia studentom niezbędne narzędzia do zdobycia tytułu CYBER EKSPERTA, oraz udanej kariery w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Przewiń do profilu firmy