Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w Dziale Eksportu

ProfixO firmie

  • Warszawa, Dobra 3, 05-152 Łomna-Las, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi  i środków ochrony indywidualnej. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistyczno dystrybucyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w Dziale EksportuNumer ref.: miejsce pracy: Łomna Las k/ Warszawy
Poszukujemy osób kreatywnych, chcących rozpocząć karierę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy na rynkach krajowych i międzynarodowych.

GŁÓWNE ZADANIA:
  • kompleksowa realizacja zamówień eksportowych, w tym koordynacja wszystkich działań
    od pozyskania zlecenia do dostarczenia towaru do klienta
  • bezpośredni kontakt z klientami, reagowanie na ich bieżące potrzeby i dostarczanie niezbędnych informacji
  • wystawianie dokumentów wymaganych dla prawidłowego przeprowadzenia transakcji sprzedażowej
  • współpraca z agencjami celnymi przy dokonywaniu odpraw celnych oraz firmami transportowymi w celu realizacji wysyłek towarów
  • prowadzenie dokumentacji handlowej
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży na wybranych rynkach eksportowych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych i pełnej dokumentacji posprzedażowej
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • realizacja zadań przy współpracy z innymi działami spółki
  • bieżąca kontrola spływu należności

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie (j. niemieckiego mile widziana)
  • znajomości procedur celnych, eksportowych i unijnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych
  • samodzielności, orientacji na wynik
  • dobrej znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • pasji w działaniu i otwartości na nowe wyzwania

OFERUJEMY:

  • ciekawą, dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i profesjonalne wsparcie w doskonaleniu zawodowym
  • bonusy świąteczne oraz firmowe imprezy okolicznościowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover, lekcje języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. Warszawa ul. Marywilska 34 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy