Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w sklepie internetowym

4TURBO sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

4TURBO sp. z o.o.

Rzepakowa 1a

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie sprzedaży
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu, analizowanie ofert konkurencji
  • pozyskiwaniem nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z tymi, z którymi już udało się nawiązać kontakt, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • promowanie produktu
  • obsługa klienta

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność przy organizacji pracy i realizacji zadań
  • porządek na stanowisku pracy
  • znajomość języków obcych (min. jednego) na poziomie B2 i wyżej,
  • preferowane jest doświadczenie w dziale sprzedaży

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i profesjonalnym zespole
  • komfortowe warunki pracy w biurze usytuowanym w Katowicach
  • 8 godzinny tryb pracy (9-17)
  • możliwość rozwoju/awansu

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w sklepie internetowym, Rzepakowa 1a, Katowice