Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Trodat Polska

  • Marywilska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Marywilska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż telefoniczna do wybranych klientów.

  • Realizacja planu sprzedaży do grupy klientów przypisanych do obsługi.

  • Prowadzenie akcji telemarketingowych do obecnych i potencjalnych klientów.

  • Kompleksowa obsługa zamówień w systemie SAP.

  • Dokumentowanie kontaktów z klientami w systemie CRM.

  • Obsługa reklamacji, zapytań wpływających od klientów, przygotowywanie ofert.

  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi w terenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientem.

  • Samodzielność, wytrwałość, inicjatywa w kontakcie z klientami oraz w dążenie do realizacji celów,

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej,

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość SAP lub/i CRM będzie atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach między 08:00 a 17:00.

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

  • Uczestnictwo w programie adaptacyjno-wdrożeniowym.

  • Przyjazne środowisko pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem swojej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne z Managerem Działu i HR

3

Potwierdzenie warunków

Grupa Trodat Trotec jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania.

Grupa nieustannie się rozwija i zatrudnia już ponad 1500 pracowników w 40 filiach zlokalizowanych w różnych państwach świata. Siedziba główna Grupy Trodat Trotec mieści się w Wels, w Górnej Austrii.

W ramach Grupy, we wrześniu 2002 roku powstała polska spółka córka – Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która w swej strukturze organizacyjnej skupia dwa zespoły – Trodat i Trotec.

O TRODAT

Produkty marki Trodat są innowacyjne i odpowiednie do każdego zastosowania. W celu zapewnienia klientom dostępu do szerokiej oferty artykułów stemplarskich, prowadzimy na polskim rynku dystrybucję tuszy biurowych oraz specjalistycznych marki Noris, a od 2003 roku również produktów piśmienniczych marki Uni Mitsubishi Pencil.

Przewiń do profilu firmy