Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientaNumer ref.: BBBH467214

ZADANIA:

  • sprzedaż usług firmy do klientów indywidualnych,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów koniecznych do realizacji transakcji sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
  • znajomość MS Office, szczególnie MS Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy,
  • życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, pakiet rekreacyjno-sportowy, masaże biurowe, zajęcia z języka angielskiego),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - od 7:00-9:30,
  • możliwość pracy zdalnej.

Ogłoszenie archiwalne