Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i budowaniu domów energooszczędnych. Poszukujemy kandydatów/ kandydatki, pełnych energii, lubiących sprzedaż i pracę z ludźmi.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa leadów sprzedażowych;
  • Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego;
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji z Klientami;
  • Kontakt z Klientami poprzez: spotkania osobiste, komunikatory internetowe i telefon
  • Współpraca z innymi działami spółki w celu efektywnej obsługi Klienta (marketing, kosztorysy, dział techniczny, inni Doradcy Techniczno -Handlowi);
  • Raportowanie bieżących działań w systemie CRM
  • Pomoc i doradztwo od pierwszego kontaktu do podpisania umowy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez profesjonalną i miłą obsługę klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Obsługa komputera w tym pakietu MS Office;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania wysokiej jakości relacji z Klientem;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność;
  • Silne nastawienie na jakość obsługi klienta i realizacje celów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE
  • Obsługa systemu CRM

Pracodawca oferuje

  • Współpracę na podstawy B2B lub umowy zlecenie na pierwsze 3 miesiące;
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy dające przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Plan wdrożenia, który będzie dostosowany do Twojego doświadczenia i umiejętności;
  • Szereg szkoleń w trakcie zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju i awansów w strukturze firmy;
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system bonusowy (prowizje i premie od osiągniętych wyników);
  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualne oferty pracodawcy
SDS/GDA/06/23/MD

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, Warszawa