Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klienta

MEDSCREEN sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Biuro - Wilanów

 Szukamy osoby, dla której sprzedaż nie ma żadnych tajemnic.

Jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną i czujesz głód nowej wiedzy?

Zakres obowiązków:

  • zdalna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę (materiałów video online i offline oraz najnowszych narzędzi do komunikacji -IT );
  • budowanie bazy klientów;
  • handlowe wsparcie po-sprzedażowe klientów;
  • przygotowywanie ofert, raportów, umów itp.;
  • koordynowanie obiegu dokumentów;

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie;
  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży ( najchętniej produktów lub usług do wsparcia sprzedaży dla branży farmaceutycznej);
  • doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • umiejętność budowania bazy klientów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym Excel, Word i Power Point oraz aplikacji Zoom, Teams itp
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • doskonała organizacja czasu pracy, otwartość i zaangażowanie;
  • optymizm w działaniu i uśmiech na twarzy :-)

Oferta:

  • praca w prężnie działającej firmie dająca możliwość współpracy ze znanymi markami dla międzynarodowych koncernów;
  • praca na pełen etat na zasadzie umowy o pracę lub B2B - Ty wybierasz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne uzależnione od wyników;
  • pełne wdrożenie w obowiązki;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • 95% praca w biurze w Wilanowie;

Jeżeli spełniasz te wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu

– wyślij nam swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne