Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-02-20
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-03-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Dołącz do #ENPIREteam i tak jak inni osiągnij swój finansowy sukces w najszybciej rozwijającej się firmie TSL w Polsce. Jesteś ambitny i szukasz dla siebie wyjątkowego miejsca pracy? Dobrze trafiłeś! Ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport? To tylko początek listy! Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze, przekonaj się o tym, wyślij CV i dołącz do nas jak najszybciej.

    Jeśli jesteś osobą, która:

    • może pochwalić się doskonałą znajomością języka obcego
    • posiada wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
    • cechuje się zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz silnym nastawieniem na sukces
    • posiada doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta
    • zna branżę transportową

    oraz interesuje Cię:

    • praca w firmie wyróżnionej w rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie jako jedna z niewielu polskich firm, a także zdobywcą Gazeli Biznesu 2018 i Geparda Biznesu 2018
    • stabilne zatrudnienie w siedzibie jednego z 4 oddziałów firmy i stałe możliwości rozwoju
    • brak górnej granicy premii, Ty decydujesz jak dużo chcesz zarobić
    • prężnie działający zespół młodych ludzi, którzy konsekwentnie realizują cel bycia top of the top na rynku
    • możliwość awansu – rozwój jest wpisany w nasze DNA!

    Twoje zadania:

    • pozyskiwanie klientów z różnych branż gospodarki w zakresie usług transportowych
    • przygotowywanie i składanie ofert na realizację transportów krajowych i międzynarodowych
    • dbanie o jak najlepszą obsługę dotychczasowych klientów biznesowych
    • prowadzenie spotkań, rozmów i korespondencji z klientami
    • negocjowanie warunków współpracy i prezentowanie możliwości firmy
    • współpraca z wewnętrznym działem spedycji i administracji
    • stałe poszerzanie wiedzy na temat rynku usług spedycyjnych
    Umowa
    o pracę
    Dogodna lokalizacja
    Ubezpieczenie grupowe
    Opieka
    medyczna
    Karta
    Multisport
    Brak limitu awansów
    Wyprawka dla niemowlaka
    Pełne wsparcie managera
    Zgrany
    zespół
    Owoce
    w pracy
    Najbogatszy pakiet szkoleń
    Imprezy integracyjne
    Jasny system wynagradzania
    Program
    sugestii
    Brak nonsensów korporacyjnych

                    opisopis