Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi klienta - włoski, niemiecki, hiszpański, węgierski, rumuński

HEALTH LABS EXPRESS LIMITED

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;

  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz korespondencji w jęz. włoski, niemiecki, hiszpański, węgierski, rumuńskiDoradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru;

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka włoski, niemiecki, hiszpański, węgierski, rumuński

  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność za powierzone działania

  • Motywacja i zaangażowanie

  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

  • Komputer z dostępem do internetu

To oferujemy

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy

  • Premiowanie dobrych wyników

  • System szkoleń

  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników

  • Pracę zdalną

  • Pracę w firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość używania na co dzień języków obcych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość elastycznej pracy w ustalonym trybie godzin.

O nas

HealthLabs to międzynarodowa firma z branży Health&Beuty o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy od ponad 3 lat i zajmujemy się tworzeniem suplementów oraz kosmetyków. Działamy nie tylko w Polsce ale na rynku globalnym sprzedając kosmetyki w najodleglejszych zakątkach świata.

Szukamy kreatywnych i dynamicznych osób, którym zapewnimy niezbędny cykl szkoleń aby móc realizować wyznaczone zadania. Doceniamy zdolności sprzedażowe i komunikatywność. Na dla naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiedające im potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach

międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!