Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem angielskim

CALAMARI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
5 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozmowa z klientami z całego świata w języku angielskim (poprzez e-mail / telefon / skype / czat online).

  • Będziesz kluczowym uczestnikiem procesu sprzedażowego, ale nie będziesz typowym sprzedawcą, który aktywnie poszukuje nowych klientów. (Inbound Sales)

  • Będziesz odpowiadać za obsługę obecnych i potencjalnych klientów. Większość Twojej pracy będzie polegać na odpowiadaniu na pytania klientów, rozwiązywaniu ich problemów, wsparciu w konfiguracji oraz prezentacji możliwości systemu.

  • Będziesz współpracować z innymi członkami zespołu Calamari (częściowo pracującymi zdalnie w różnych lokalizacjach)

  • Będziesz brać udział w projektach rozwojowych, które rozwijają procesy wewnętrzne (projektowe piątki)

  • Będziesz pracować z CRM Hubspot oraz komunikatorem Intercom co umożliwia automatyzację pracy

  • Będziesz pracować nad zaangażowaniem klientów w odpowiednie korzystanie z Calamari i wiedzę o nowych funkcjonalnościach

  • Będziesz brać udział w budowaniu i projektowaniu Bazy Wiedzy o Produkcie

Podział czasu pracy
30%

Rozmowy z klientami Intercom

25%

Rozmowy z klientami telefon

25%

Prezentacja systemu / demo

20%

Spotkania wewnętrzne - doskonalenie

Nasze wymagania

  • Doskonale komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie) min B2/C1

  • Nie boisz się sprzedaży, a rozmowa z klientem sprawia Ci przyjemność

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś pełna/ny zapału, chętnie przejmujesz inicjatywę komunikacji

  • Lubisz technologię, masz podstawową wiedzę o narzędziach IT (Skype/Gmail/CRM)

  • Jesteś otwarta/ty na zmiany i szybko się uczysz, jesteś gotowa/wy samodzielnie podejmować decyzje

  • Znasz język polski

Mile widziane

  • Znasz język niemiecki lub hiszpański

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Masz doswiadczenie w pracy przy projektach IT

  • Masz doświadczenie w pracy przy sprzedaży produtków SaaS

To oferujemy

  • Jesteśmy polskim startupem z branży IT/HR, pracujemy z klientami z ponad 100 krajów na 6 kontynentach, dzięki czemu będziesz pracowała/ł w niezwykle dynamicznym i multi-narodowym środowisku co przysparza wielu interesujących wyzwań.

  • Pokażemy Ci w jaki sposób budować dobre długoterminowe relacje z klientami i pomożemy rozwijać umiejętności interpersonalne pomocne w budowaniu relacji z klientami.

  • Godziny pracy PN-PT 9-17,

  • Laptop + dodatkowy monitor,

  • Wynagrodzenie – składające się podstawy oraz dodatkowo premii w wysokości około 10-15% podstawy, ta cześć jest uzależniona od KPI Twoich i KPI Zespołu.

  • Będziesz miał/a możliwość pracy w młodym i rozwijającym się zespole z klientami w wielu różnych krajach i doskonalić swoje kontakty w branży IT.

  • Zapewnimy Ci szkolenia techniczne z Calamari i przygotujemy do pracy przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi internetowych. Będziesz miał/a szansę pracować przy projektach prowadzonych zgodnie z metodykami Agile,

  • Będziesz miał/a decydujący wpływ na swoją pracę i sposób w jaki podchodzimy do naszych klientów i partnerów biznesowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Zobacz artykuł jak się u nas pracuje:

Calamari to firma, która od 2014 roku tworzy światowej klasy produkt do zarządzania HR w firmach. Z naszego rozwiązania korzystają klienci z ponad 100 krajów na całym świecie. Jesteśmy młodym, sympatycznym zespołem, który wierzy w to co robi, a nasi pracownicy każdego dnia mają realny wpływ na rozwój produktu i firmy. Pracujemy nad rozwojem przyjaznego użytkownikowi produktu do zarządzania wnioskami urlopowymi i ewidencją czasu pracy. Stale podejmujemy nowe wyzwania, a naszym celem jest stworzenie nowoczesnego, intuicyjnego i przyjaznego użytkownikowi software’u, który pomaga w zarządzaniu pracownikami zarówno działowi HR, managerom, jak i szefom organizacji. Dział customer success od lat doceniany jest za skuteczną i szybką pomoc, responsywność oraz profesjonalizm w relacjach z klientami. W przeciągu ostatnich lat zostaliśmy również wielokrotnie doceniani w rankingach najlepszych narzędzi HR na światowym rynku.

Przewiń do profilu firmy