Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem angielskim

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem w obsłudze niezależnych usług medycznych w Polsce w ramach międzynarodowej grupy specjalizującej się w serwisowaniu sprzętu medycznego. Firma z okolicy Katowic poszukuje specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem angielskim, który będzie zorientowany na sukces oraz profesjonalną współpracę z klientem.

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
    Miejsce pracy: Katowice (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Zapewniasz kompleksową obsługę klientów dotyczącą koordynacji serwisu – telefoniczną oraz mailową
    • Odpowiadasz za wprowadzanie danych i dokumentów dotyczących serwisu do systemu IT,
    • Zapewniasz utrzymanie standardów jakościowych obsługi klienta,
    • Odpowiadasz za komunikację telefoniczną i mailową B2B z klientami placówek opieki zdrowotnej (szpitale / kliniki),
    • Znajdujesz nowych potencjalnych klientów – krajowych jak i zagranicznych, oraz rozwijasz już istniejące kontakty z klientami,
    • Przygotowujesz oferty sprzedażowe oraz kompletujesz dane dotyczące sprzedaży i oceniasz je.
    • Jesteś częścią zespołu sprzedawców i ściśle współpracujesz ze swoimi współpracownikami w dziale obsługi klienta oraz w terenie.
    Wymagania:
    • Posiadasz minimum rok doświadczenia w sektorze sprzedaży B2B dla klientów korporacyjnych,
    • Masz umiejętność szybkiego uczenia się, a jednocześnie ciągłego rozpoznawania i dostosowywania się do zmieniających się warunków,
    • Masz doświadczenie w zakresie uporządkowanego marketingu / procesów sprzedaży,
    • Interesujesz się rynkiem biomedycznym B2B – mile widziane,
    • Masz bardzo dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim,
    • Masz solidne zrozumienie taktycznych i strategicznych metod sprzedaży,
    • Jesteś oddaną, niezależną, zorientowaną na cel i komunikatywną osobowością,
    • Masz chęć nieszablonowego myślenia w ramach kultury korporacyjnej.
    Oferujemy:
    • Nieustannie nowe wyzwania,
    • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym serce i humor są kluczowymi postaciami,
    • Wolność wprowadzania własnych pomysłów i przyjmowania odpowiedzialności,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Opiekę medyczną,
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

    Narzędzia pracy: laptop, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Althea Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Bielskiej 49, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (dalej jako „RODO”) informuję, że:

    • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Althea Polska sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie, ul. Bielska 49, 43 - 190 Mikołów (dalej jako: „Administrator”).
    • Z Inspektorem Danych Osobowych w Althea Polska sp. z o.o. można kontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres [email protected]
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie 6 ust. 1 lit. c) RODO (w celu wykonania ciążącego na Administratorze obowiązku prawnego) oraz art. 9 ust. 2 lit. b) RODO (przetwarzanie danych szczególnej kategorii w celu wykonania ciążącego na Administratorze obowiązku prawnego).
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści tych danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
    • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
    • Odbiorcami Pani/ Pana danych osobowych będą te podmioty, którym Administrator ma obowiązek ich przekazywania na gruncie obowiązujących przepisów prawa (w tym w szczególności ZUS, organy podatkowe).
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, o których mowa w art. 221 KP jest wymagane przepisami prawa.
    • Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w okresie obowiązywania umowy o pracę, a także później tj. do czasu upływu terminu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy oraz przez okres, jaki wymagają tego powszechnie obowiązujące przepisy oraz przez okres wymagany przepisami prawa do poszczególnych rodzajów dokumentów związanych z zatrudnieniem.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.