Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem duńskim

Home GlobalO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa, telefoniczna obsługa klientów w języku duńskim: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień
  • Promowanie i aktywna sprzedaż produktów z segmentu premium (zdrowie i uroda)
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka duńskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta
  • Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru oraz otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie bez limitu – zależne od Twoich wyników;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji (zapewniamy stałe wsparcie szkoleniowe);
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca ( proces rekrutacji oraz wdrożenie online)
  • System benefitów;
  • Pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy (przy stanowiskach wyższego szczebla stawiamy na rekrutację wewnętrzną);
  • Stabilne warunki współpracy- umowę podpisujesz już pierwszego dnia szkolenia,
  • Work – life balance - wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje więc nie oczekujemy nadgodzin a na swój grafik masz wpływ przede wszystkim Ty sam;
  • Różnego rodzaju konkursy motywujące do działania, integracje, warsztaty;
  • Od pierwszego dnia zostaniesz objęty procesem onboardingu – wspólnie będziemy dążyć do tego abyś stał się jak najlepszy w tym co robisz.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Poszukujemy kreatywnych osób, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem duńskim, Marszałkowska 89, Warszawa