Oferta pracy

Home Global

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Home Global O firmie

  • Marszałkowska 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Home Global

Marszałkowska 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny telefoniczny kontakt z klientami;

  • Aktywna sprzedaż i realizacja złożonych zamówień;

  • Dbanie o relacje z klientami;

  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb;

  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy;

  • Realizacja wyznaczonych celów;

  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Zdolności sprzedażowe;

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • Entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie;

  • Orientacja na cele i wyniki;

  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz wysokie prowizje sprzedażowe;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • Elastyczne godziny współpracy;

  • System benefitów;

  • Możliwość współpracy zdalnej z dowolnego miasta ( proces rekrutacji oraz wdrożenia online)

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Home Global

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli jesteś komunikatywny, nie boisz się trudnych zadań i chcesz zdobywać doświadczenie w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje