Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem niemieckim

ASMO Solutions Sp. z o.o.O firmie

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego w języku niemieckim (kontakt telefoniczny i mailowy)

  • Aktywna sprzedaż usług agencji pracy tymczasowej na rynku niemieckim

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Rejestracja rozmów w bazie CRM

  • Współpraca z działem marketingu w trosce o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Komunikatywność i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Orientacja na realizację założonych celów

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia

  • Niekorporacyjną atmosferę w pracy

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach oraz szeroki dostęp do szkoleń

  • Realny wpływ na strategię spółki i kierunek jej rozwoju

  • Pracę w budynku biurowym klasy A z bezpłatna siłownią* Aeropark Business Centre

  • Darmowy transport do stacji metra Wilanowska

  • Pakiet medyczno-stomatologiczny w Medicover

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

ASMO Solutions Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Agencji Pracy Tymczasowej ASMO Solutions Deutschland GmbH. Tworzymy zgrany zespół specjalistów w Hamburgu oraz Warszawie.

Wierzymy, że to ludzie budują fundament firmy, jej siłę i profesjonalizm. Wierzymy w ludzi.

Przewiń do profilu firmy