Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem obcym

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami biznesowymi,

  • przygotowanie raportów i zestawień,

  • usprawnianie kampanii z wykorzystaniem różnych narzędzi,

  • wsparcie klienta w zrozumieniu i zapoznaniu się z proponowanymi technologiami - wyjaśnienie mechanizmów działania, zaprezentowanie przykładów, przedstawienie konkretnych wyników liczbowych,

  • budowanie pozytywnej długotrwałej relacji z klientem - w celu kreowania wizerunku marki firmy oraz własnej.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz dodatkowo,

  • znajomość jednego z wymienionych języków na poziomie min. B2/C1: niemiecki, węgierski, rumuński, czeski, słowacki, litewski, estoński, łotewski - to w tym języku będziesz pracować na co dzień,

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • podstawowa znajomość MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełen etat od poniedziałku do piątku,

  • prywatna opieka medyczna dla pracowników,

  • karta Multisport,

  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach w obszarze związanym z profilem stanowiska,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy na stanowiskach seniorskich, leaderskich, eksperckich, supervisorskich.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy