Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Zagranicznego

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HEM Electronics

Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją zaawansowanego sprzętu audio.
Od 15 lat oferujemy naszym klientom wysokiej jakości urządzenia - znane i cenione na rynku międzynarodowym.
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z międzynarodowymi dealerami oraz sklepami branżowymi
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych
  • wsparcie działu księgowego (przyjmowanie i rejestrowanie faktur, przygotowywanie umów, wystawianie faktur sprzedażowych)
  • organizacja pracy biura

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • dobra znajomość programów biurowych, w szczególności MS Office lub Open Office
  • mile widziane doświadczenie handlowe lub w obsłudze klienta
  • samodzielność w działaniu
  • dokładność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • dobry i szybki dojazd z Warszawy, biuro położone przy stacji WKD
  • firma przyjazna rodzicom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".