Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientów zagranicznych - j. angielski

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ormus Sp. z o.o.

    Jesteś osobą pełną energii? Zarażasz ludzi swoim pozytywnym nastawieniem? Masz fajną osobowość i myślisz, że pasujesz do mega zgranej ekipy? Chcesz spędzać czas w miejscu, gdzie ludzie naprawdę lubią to co robią?

    Jeśli cenisz sobie atmosferę odpowiedzialności, czerpiesz przyjemność z codziennych kontaktów międzyludzkich oraz doskonale zdajesz sobie sprawę, że praca z pasją prowadzi do spełnienia marzeń. To właśnie ciebie zapraszamy do pracy z nami!

    Przedmiotem działalności firmy Ormus sp. z o.o. jest pośrednictwo, obsługa wydawnictw i nadzór nad drukiem książek. Firma obsługuje Wydawnictwa głównie z krajów Europy zachodniej i Skandynawii. 20 lat doświadczenia w branży poligraficznej pozwala na zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości produktów.

    www.ormus-print.com

    Poszukujemy przyszłych liderów zespołu sprzedażowego!

    Miejsce pracy: Kraków
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis Stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych – głównie z branży wydawniczej.
    • Obsługa wydawnictw zagranicznych
    • Tworzenie i rozszerzanie bazy potencjalnych klientów z branży wydawniczej
    • Przygotowywanie ofert

    Zapraszamy do składania CV jeżeli:

    • Znasz biegle język angielski (B2/C1) - warunek konieczny! (francuski - B2/C1 - mile widziany)
    • Jesteś AMBITNĄ OSOBĄ, KTÓRA JEST PEŁNĄ ENERGII I WERWY!
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane ale nie jest wymagane - przygotujemy Cię do pracy, ponieważ oferujemy najlepsze szkolenia produkto - sprzedażowe!
    • Jesteś nastawiony na cele i chcesz rozwijać 100% swojego potencjału
    • Lubisz kontakt z ludźmi, a ludzie lubią Ciebie
    • Masz kreatywne, samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Szkolenia branżowe, warsztaty, treningi
    • Wynagrodzenie podstawowe od 3000zł brutto plus atrakcyjny system prowizyjny, bonusy i premie.
    • Możliwość rozwoju osobistego na arenie międzynarodowej oraz poszerzania swoich zainteresowań.
    • Dla chętnych możliwość udziału w corocznych targach branżowych we Francji, Anglii, Danii, Szwecji etc.
    • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.