Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi zamówień

Grafton RecruitmentO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkująca najwyżej jakości dzianiny techniczne, obecna na rynku od ponad 20 lat i współpracująca z klientami z całego świata. W związku z jej dynamicznym rozwojem i rosnącą ilością zamówień, rozbudowuje swój dział obsługi zamówień i sprzedaży. Dlatego poszukujemy zainteresowanych osób, które otwarte są na pracę z klientem i zmotywowane do rozwoju w dziedzinie sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji zamówień, organizacji transportu i wystawiania dokumentów sprzedażowych
  • Stały kontakt z działem produkcyjnym, technologicznym i działem jakości w celu monitorowania procesu realizacji zamówienia
  • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów wraz z pełną obsługą posprzedażową
  • Śledzenie bieżących trendów na krajowym i międzynarodowym rynku włókienniczym.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (mile widziane w branży tekstylnej)
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2), mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie oparte o pensję zasadniczą + premie motywacyjne
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz podniesienia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Praca w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi zamówień, Łódź