Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży i odkupów samochodów używanych

Dobrzański Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Jana Pawła II 45

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa oraz aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych

  • Budowanie relacji z klientami

  • Kompleksowe przeprowadzenie procesu sprzedaży

  • Kompleksowe przeprowadzenie procesu wyceny i odkupu

  • Realizacja uzgodnionych celów

  • Godne reprezentowanie marki

  • Dbanie o standardy firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku samochodów używanych wszystkich marek

  • Doświadczenie w podstawowym zakresie oceny stanu i wyceny samochodów używanych

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Komunikatywność i otwartość do Klientów

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie i konsekwencja dążenia do celów

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Znakomitą atmosferę

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależnionych od osiąganych wyników

  • Komfortowe warunki pracy

  • Atrakcyjne szkolenia przeprowadzane przez importera w kraju i za granicą

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dwukrotny Dealer Roku 2017 oraz 2018

BMW Dobrzański to Autoryzowany Dealer BMW, który łączy 100-letnią tradycję funkcjonowania w branży motoryzacyjnej, z prestiżem marki BMW.

Przewiń do profilu firmy