Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Konferencji i Eventów

  • Sulisław (pow. brzeski), Brzeg, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Pałac Sulisław

    Hotel Pałac Sulisław*****(www.sulislaw.pl)poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg (okolice), Sulisław (pow. brzeski)

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • planowanie i nadzór nad realizacją wydarzeń
    • budżetowanie wydarzeń, realizacja dokonanych założeń i rozliczanie wydarzeń
    • zbieranie danych i informacji z rynku
    • przygotowywanie okresowych analiz i raportów
    • negocjacje i zawieranie umów oraz nadzorowanie pracy podwykonawców
    • realizacja założonych planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • prowadzenia spotkań, negocjacji
    • przygotowania i monitorowania strategii sprzedaży
    • reprezentowania Hotelu na branżowych targach w kraju i za granicą oraz wszystkich aktywności sprzedażowych przyczyniających się do maksymalizacji przychodów z różnorodnych segmentów rynku
    • monitorowania i analizy danych rynkowych, obserwacja działań konkurencji
    • monitorowania pracy podległego zespołu sprzedaży aktywnej, proaktywnej oraz marketingu
    • budżetowania i prognozowania przychodów
    • raportowania do Dyrektora Generalnego
    • znajomości języka angielskiego
    • minimum 2 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w marketingu lub w sprzedaży branży hotelowej
    • wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności, odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania
    • umiejętności zarządzania projektem
    • wyższego wykształcenia i zdolności organizacyjnych
    • umiejętności negocjacyjnych, dynamizmu w działaniu i nastawienia na rezultaty
    • umiejętności pracy w zespole
    • samodzielności i inicjatywy w realizacji powierzonych zadań

    Mile widziane:

    • prawo jazdy kat. b

    Oferujemy:

    • wyjątkowo ciekawą pracę w stabilnej firmie w atrakcyjnym miejscu
    • współtworzenie niestandardowych imprez dla prestiżowych klientów
    • dynamiczne i twórcze środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BJ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BJ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.