Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży i realizacji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rama Sp. z o.o.

    Systemy Informacji Wizualnej - oznakowanie budynków wewnątrz i na zewnątrz,
    Ścianki przestawne i przesuwne,
    projektowanie, produkcja, dostawa, montaż,
    Firma została założona 1998 roku, zatrudnia 9 osób,
    obsługa wyłącznie klientów instytucjonalnych,
    działalność na terenie całej Polski, przede wszystkim Południe od Wrocławia do Rzeszowa

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • obsługa klienta,
    • projektowanie i ofertowanie tematów,
    • przygotowanie produkcji,
    • nadzór nad realizacją i montażem
    • zakres - ścianki przestawne, oznakowanie budynków wewnątrz i na zewnątrz

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne,
    • znajomość programów Corel, Auto Cad, pakiet Office, CRM,
    • doświadczenie w branzy reklamowej lub w budownictwie,
    • znajomość języka angielskiego, prawo jazdy,
    • łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, kreatywność,
    • zdolności organizacyjne, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w małym, zgranym zespole,
    • pewne, dobre wynagrodzenie,
    • umowę o pracę,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.